Serwis

     Firma Studio Form Dom i Ogród Artefakt

oferuje gotowe wyroby z betonu architektonicznego, głównie szarego. Na chwilę obecną są to głównie płyty ścienne o kilku wymiarach, panele ścienne tzw. z uwagi na swe skoplikowane nieraz kształty - 3D, donice wraz z osobnymi podstawkami i pokrywami, doniczki, podstawki pod doniczki. W planach są nowe wzory kloszy do lamp.

     Osobną serią są doniczki dedykowane do rozmnażania i hodowli w pomieszczeniach wszelkich ziół. Tu indywidualnie możemy dobrać np. wysokość takiej doniczki, jej kolor, czy fakturę powierzchni. Klient chcąc mieć produkt o założonych cechach, jak choćby ciężarze i barwie, może wybierać pomiędzy betonem głównym produkowanym przez firmę Artefakt, o składzie będącym prywatną własnością firmy, a typowym betonem GFRC. Oba te betony są mocne i wytrzymałe, jednak mają zdecydowanie inną kolorystykę i wagę.

     Z uwagi na dość zróżnicowane wymagania indywidualne wszystkie produkty firmy Studio Artefakt produkowane są w naturalnym kolorze betonu. Pozostaje jednak możliwość barwienia betonu w masie lub powierzchniowo zgodnie z życzeniami klientów. Rodzaj farby, kolor, mat, czy połysk ustalane są indywidualnie podczas rozmowy . By wyróżnić się na tle pozostałych firm z branży podjęliśmy wiele działań. Naczelna zasada- KLIENT ma być zadowolony sprawia, że firma Artefakt stara się dostosować do wymagań zamawiających na wielu poziomach.

    Po pierwsze wybór konkretnego asortymentu . Służymy fachowym doradztwem. Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne pomysły klientów w zakresie prostszych form przestrzennych. Profesjonalne formy do odlewu betonu są dość kosztowne, natomiast staramy się przy jednostkowych projektach wykonywać formy tymczasowe o wiele tańsze. Spełniają one jednak założenia jakościowe, czyli głównie mają wymaganą fakturę powierzchni wyrobu.

    Studio Artefakt projektuje także rzeczy na indywidualne zamówienie klientów. Istnieje możliwość zamówienia konkretnego przedmiotu w pliku np. DWG w celu sprawdzenia założeń projektowanych przestrzeni. Klient może zamówić produkty z betonu architektonicznego wybierając z katalogu firmy, lub opisując swe założenia, a podczas rozmowy z pracownikiem firmy okaże się co jesteśmy w stanie zrobić.

    Inną cechą mającą wyróżniać produkty firmy Artefakt będzie indywidualne dostosowanie wyrobu do gustu odbiorcy. Osiągać to można poprzez wybór koloru, faktury powierzchni, ale także jest opcja będąca obecnie w stadium wykonalności, czyli umieszczanie na płytach, panelach czy korpusie donicy logo, nazwy, czy innych elementów według życzenia. Takie wyroby z pewnością nie są typowym gadżetem reklamowym, ale jednak wartymi poważnego rozważenia. Np. donica w barwach i z logo firmy, podarowana kontrahentowi będzie przez wiele lat reklamowała ofiarodawcę stojąc w zwykle eksponowanym miejscu. Firma Artefakt może zaoferować donice wraz z wybranymi przez klienta roślinami pasującymi do wielkości, czy rodzaju donicy. Obecnie na korpusie jednej z donic widnieje przyciągające uwagę logo firmy Artefakt. Drobne detale uatrakcyjniające każdą przestrzeń, przyciągające wzrok ponadczasowym wyglądem, są wizytówka obiektu, tworzą jego charakter i ostateczny wygląd. Donice wykonywane przez firmę Artefakt nowoczesne i ekskluzywne. Nadają się znakomicie do galerii, biur, domów. W przypadku niektórych naszych produktów dostępnych w różnych wersjach materiałowych, oraz wariantach projektowych ceny będę ustalane indywidualnie. Istnieje też możliwość barwienia wyrobów w masie , czyli uzyskania wyrobu gdzie kolor uzyskuje się podczas mieszania składników do odlewu. Tutaj firma Artefakt oferuje kolory czarny, ciemno brązowy i żółty.

Mamy nadzieję, że nasze wyroby spotkają się z państwa akceptacją i zainteresowaniem.